کابل شبکه لگراند cat6

کابل شبکه لگراند cat6

 

کابل شبکه لگراند یکی از پرفروش ترین کابل های شبکه در بازار ایران و جهان است. این کابل ها در انواع مختلف و با مشخصات فنی متنوع تولید می شوند. کابل شبکه لگراند در انواع بدون شیلد (UTP)، با فویل آلومینیومی (FTP) و با شیلد (STP) و گاهی فویل و شیلد (SFTP) در رنگ های مختلف و با دو نوع جکت PVC و LSZH عرضه می شوند. نوع LSZH کابل شبکه لگراند فاقد هالوژن بوده و در هنگام آتش سوزی دود سمی تولید نمی کند.

کابل شبکه لگراند با کیفیت بالا و قیمت مناسب، گزینه ای مناسب برای استفاده در شبکه های خانگی و اداری است. این کابل ها دارای گواهینامه های معتبر بین المللی بوده و از عملکرد و کیفیت بالایی برخوردار هستند. کابل شبکه لگراند در انواع  STP،UTP ،FTP ،SFTP تولید می شود.

کابل کت6

کابل شبکه cat6 یکی از انواع کابل های شبکه است که توسط انجمن صنعت کامپیوتر (TIA) تعریف می شود. این کابل از چهار رشته سیم مسی تشکیل شده است که به صورت جفت تابیده شده اند. کابل شبکه cat6 برای انتقال اطلاعات با سرعت تا 10 گیگابیت بر ثانیه در مسافت های کوتاه تا 100 متر طراحی شده است.

مشخصات کابل شبکه cat6

 • ظرفیت انتقال داده تا 10 گیگابیت بر ثانیه
 • مسافت انتقال تا 100 متر
 • مقاومت در برابر نویز و تداخل الکترومغناطیسی
 • دارای چهار رشته سیم مسی به صورت جفت تابیده شده

کابل شبکه cat6 برای استفاده در شبکه های اداری و تجاری، شبکه های خانگی پیشرفته و سایر کاربردهایی که نیاز به انتقال اطلاعات با سرعت بالا دارند، مناسب است. انتخاب نوع کابل شبکه cat6 باید بر اساس نیاز و شرایط محیطی انجام شود. به عنوان مثال، برای استفاده در محیط های صنعتی یا تجاری که احتمال تداخل الکترومغناطیسی وجود دارد، استفاده از کابل شبکه cat6 FTP یا STP توصیه می شود.

کابل لگراندcat6

کابل لگراندcat6 یکی از انواع کابل های شبکه تولید شده توسط شرکت لگراند است. این کابل از چهار رشته سیم مسی تشکیل شده است که به صورت جفت تابیده شده اند.

کابل لگراندcat6 دارای ویژگی های زیر است:

 • ظرفیت انتقال داده تا 10 گیگابیت بر ثانیه
 • مسافت انتقال تا 100 متر
 • مقاومت در برابر نویز و تداخل الکترومغناطیسی
 • دارای چهار رشته سیم مسی به صورت جفت تابیده شده
 • دارای گواهینامه های معتبر بین المللی

کابل لگراندcat6 در انواع مختلف جکت نیز تولید می شود. جکت کابل شبکه بخش انتهایی کابل است که برای اتصال کابل به تجهیزات شبکه استفاده می شود. جکت های کابل شبکه لگراندcat6 در انواع PVC و LSZH تولید می شوند. PVC کابل شبکه از پلاستیک PVC ساخته شده است و جکت LSZH از پلاستیک فاقد هالوژن ساخته شده است.

کابل لگراندcat6 با کیفیت بالا و قیمت مناسب، گزینه ای مناسب برای استفاده در شبکه های خانگی و اداری است. این کابل ها دارای گواهینامه های معتبر بین المللی بوده و از عملکرد و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

کابل شبکه لگراند cat6 utp

کابل شبکه لگراند cat6 utp

کابل شبکه لگراندcat6 UTP یکی از انواع کابل های شبکه تولید شده توسط شرکت لگراند است. این کابل از چهار رشته سیم مسی تشکیل شده است که به صورت جفت تابیده شده اند. کابل لگراندcat6 UTP برای انتقال داده با سرعت تا 10 گیگابیت بر ثانیه در مسافت های کوتاه تا 100 متر طراحی شده است.

کابل لگراندcat6 UTP دارای ویژگی های زیر است:

 • ظرفیت انتقال داده تا 10 گیگابیت بر ثانیه
 • مسافت انتقال تا 100 متر
 • مقاومت در برابر نویز و تداخل الکترومغناطیسی
 • دارای چهار رشته سیم مسی به صورت جفت تابیده شده
 • بدون شیلد
 • دارای گواهینامه های معتبر بین المللی

کاربرد کابل لگراندcat6 UTP 

کابل لگراندcat6 UTP برای استفاده در محیط هایی که احتمال تداخل الکترومغناطیسی کم است، مناسب است. این کابل برای استفاده در شبکه های اداری و تجاری، شبکه های خانگی پیشرفته و سایر کاربردهایی که نیاز به انتقال داده با سرعت بالا دارند، مناسب است.

کابل لگراندcat6 UTP در انواع مختلف جکت نیز تولید می شود. جکت کابل شبکه بخش انتهایی کابل است که برای اتصال کابل به تجهیزات شبکه استفاده می شود. این جکت های کابل شبکه لگراندcat6 UTP در انواع PVC و LSZH تولید می شوند. جکت PVC کابل شبکه از پلاستیک PVC ساخته شده است و جکت LSZH از پلاستیک فاقد هالوژن ساخته شده است.

کابل لگراندcat6 UTP با کیفیت بالا و قیمت مناسب، گزینه ای مناسب برای استفاده در شبکه های خانگی و اداری است. این کابل ها دارای گواهینامه های معتبر بین المللی بوده و از عملکرد و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

در ادامه به بررسی ویژگی های کابل لگراندcat6 UTP می پردازیم:

ظرفیت انتقال داده

کابل لگراندcat6 UTP قادر به انتقال داده با سرعت تا 10 گیگابیت بر ثانیه است. این سرعت برای اکثر کاربردهای شبکه خانگی و اداری کافی است.

مسافت انتقال

کابل لگراندcat6 UTP می تواند اطلاعات را در مسافت های کوتاه تا 100 متر با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه انتقال دهد.

مقاومت در برابر نویز و تداخل الکترومغناطیسی

کابل لگراندcat6 UTP دارای مقاومت خوبی در برابر نویز و تداخل الکترومغناطیسی است. این مقاومت به دلیل استفاده از سیم مسی با کیفیت بالا و ساختار جفت تابیده شده کابل است.

سیم مسی

کابل لگراندcat6 UTP از چهار رشته سیم مسی تشکیل شده است که به صورت جفت تابیده شده اند. سیم مسی استفاده شده در این کابل از نوع مس آنیل شده (OFC) است که دارای کیفیت بالا و مقاومت در برابر خوردگی است.

بدون شیلد

کابل لگراندcat6 UTP بدون شیلد است. این بدان معناست که این کابل در برابر تداخل الکترومغناطیسی (EMI) محافظت نشده است.

گواهینامه های معتبر بین المللی

کابل لگراندcat6 UTP دارای گواهینامه های معتبر بین المللی از جمله ISO/IEC 11801، TIA/EIA-568-C.2 و UL است. این گواهینامه ها نشان دهنده کیفیت و عملکرد بالای این کابل ها هستند.

قیمت کابل شبکه لگراندcat6 utp

قیمت کابل شبکه لگراندcat6 UTP در بازار ایران با توجه به عوامل مختلفی از جمله طول کابل، جکت کابل، نوع سیم مسی و برند سازنده متفاوت است.

کابل شبکه لگراند cat6 sftp

کابل شبکه لگراند cat6 sftp

کابل شبکه لگراند cat6 SFTP یکی از انواع کابل های شبکه تولیدی توسط شرکت لگراند است. این کابل از چهار رشته سیم مسی تشکیل می شود که به صورت جفت تابیده شده اند. کابل لگراند cat6 SFTP برای انتقال داده با سرعت تا 10 گیگابیت بر ثانیه در مسافت های کوتاه تا 100 متر تولید می شود.

کابل لگراند cat6 SFTP دارای ویژگی های زیر است:

 • ظرفیت انتقال دیتا تا 10 گیگابیت بر ثانیه
 • مسافت انتقال تا 100 متر
 • مقاومت در برابر نویز و تداخل الکترومغناطیسی
 • دارای چهار رشته سیم مسی به صورت جفت تابیده شده
 • دارای شیلد سیمی و فویل
 • دارای گواهینامه های معتبر بین المللی

 قیمت کابل شبکه لگراند cat6 sftp 

کابل شبکه cat6 لگراند sftp تست فلوک

کابل شبکه لگراند cat6 sftp با تست فلوک یکی از پر کاربرد ترین و پر فروش ترین کابل های موجود در بازار است که توسط شرکت فرانسوی لگراند تولید می‌شود این کابل شبکه اطلاعات را بدون هیچ آسیبی ارسال و دریافت می کند.

این کابل از چهار زوج سیم به هم تابیده تولید می شود. این کابل دارای تست فلوک می باشد که با خیال راحت میتوان در پروژه ها استفاده کرد. تست فلوک برای چک کردن لینک های ساخته شده و عدم قطعی در بین کابل های شبکه و کابل های نوری استفاده می‌شود. و همچنین اطلاعات بسیاری در  رابطه با کابل شبکه و وسایل تجهیزات شبکه را در اختیار کارشناس شبکه قرار می‌دهد.

کابل شبکه لگراند cat6 sftp با تست فلوک برای پروژه هایی که بیرون ساختمان هستند استفاده می شود. چون در ساخت این نوع کابل ها از فویل و شیلد محافظ استفاده می شود.  همچنین مقاومت خوبی در برابر نویز و میدان‌های مغناطیسی دارد.

این کابل مقاومت بسیار خوبی در برابر آفتاب ، جوندگی و همچنین سوختگی دارد و به راحتی با کوچک‌ترین تهدیدی به مشکل نمی‌خورد و باعث قطع اطلاعات نمی شود و بیشترین مسافتی که این کابل میتواند دیتا را انتقال دهد 100 متر است برای انتقال بیشتر باید از تکرار کننده های موجود استفاده کرد تا بتوانیم به متراژ دلخواه کابل کشی شبکه انجام دهیم .

سرعت انتقال این دسته کابل ها بین 10 مگابایت است برای سرعت بیشتر دیتاهای خود باید سراغ کابل‌های رده بالا رفت که سرعت و کیفیت اطلاعات انتقالی بالاتری دارند از کابل شبکه لگراند بیشتر برای ارتباط نودهای شبکه و دوربین تحت شبکه استفاده می شود  .

کابل شبکه cat6 sftp outdoor لگراند

کابل شبکه cat6 sftp outdoor لگراند یکی از انواع کابل های شبکه ای است که توسط شرکت لگراند تولید می شود. این کابل از چهار رشته سیم مسی تشکیل می شود که به صورت جفت تابیده هستند. کابل cat6 sftp outdoor لگراند برای انتقال دیتا با سرعت تا 10 گیگابیت بر ثانیه در مسافت های طولانی تا 100 متر طراحی می شوند.

کابل cat6 sftp outdoor لگراند برای استفاده در محیط های بیرونی که در معرض آب و هوا قرار دارند، مناسب است. این کابل برای استفاده در شبکه های صنعتی، شبکه های دوربین مداربسته و سایر کاربردهایی که نیاز به انتقال اطلاعات با سرعت بالا و مقاومت در برابر آب و هوا دارند، مناسب است.

کابل cat6 sftp outdoor لگراند در انواع مختلف جکت نیز تولید می شود. جکت کابل شبکه بخش انتهایی کابل است که برای اتصال کابل به تجهیزات شبکه استفاده می شود. جکت های کابل شبکه cat6 sftp outdoor لگراند در انواع PVC و LSZH تولید می شوند. این جکت PVC کابل شبکه از پلاستیک PVC تولید می شود. و جکت LSZH از پلاستیک فاقد هالوژن تولید می شود.

کابل cat6 sftp outdoor لگراند با کیفیت بالا و قیمت مناسب، گزینه ای مناسب برای استفاده در شبکه های صنعتی و محیط های بیرونی است. این کابل ها دارای گواهینامه های معتبر بین المللی بوده و از عملکرد و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

خرید کابل شبکه لگراند cat6

باید بگوییم که بهتر است قبل از خرید تجهیزات شبکه بهتر است با یک کارشناس امور شبکه درباره نیازها و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری خود مشورت کنید.

با کارشناسان فروش آرادشبکه در تماس باشید تا آنها شما را در خریدی مطمئن و متناسب با بودجه تان یاری کنند.

keyboard_arrow_up