جستجو

محصول پیشنهادی

جدیدترین محصولات

آخرین مقالات

باما تماس بگیرید

نمایندگی فروش کابل شبکه لگراند

نمایندگی فروش کابل شبکه لگراند

برای اطمینان از خرید بهترین کابل های شبکه برای سیستم، نمایندگی فروش کابل شبکه لگراند می تواند به شما کمک کند، لازم است بدانید چه چیزی مورد نیاز است.

ارزش آن را دارد که کمی وقت بگذارید تا بدانید دقیقاً چه چیزی مورد نیاز است و گزینه های مختلف کابل های لگراند موجود را دریابید.

عواملی مانند؛ عملکرد، قیمت، در دسترس بودن، کیفیت و موارد دیگر همگی تصمیم می گیرند نمایندگی فروش کابل شبکه لگراند درباره تصمیم گیری در مورد بهترین کابل لگراند برای خرید به شما کمک می کند.

نمایندگی فروش کابل شبکه لگراندنمایندگی فروش کابل شبکه لگراند

الزامات کابل لگراند

این روزها شبکه های محلی رایج هستند، خانه‌های با پهنای باند روترهایی دارند که نه تنها Wi-Fi را می‌دهند، بلکه گزینه‌های اترنت را نیز دارند،

روترهای معمولی برای دفاتر کوچک یا شبکه‌های خانگی دارای چهار پورت اترنت هستند

و آن‌هایی هستند که معمولاً روترهای اینترنتی اختصاصی هستند و مکان‌هایی هستند که دسترسی به WiFi دارند.

روترها و سوئیچ‌های اضافه به این معنی است که کابل‌های لگراند بیشتر مورد نیاز خواهند بود.کابل های شبکه لگراند و کابل های شبکه های مرتبط در بسیاری از شرایط ویژگی های خاصی را ارائه می دهند.

که این ویژگی ها می تواند در مکان های مختلف عملکرد متفاوتی داشته باشد.

کابل های لگراند سطح قابل اعتمادی از عملکرد را ارائه می دهند و بسیاری از آن­ها را می توان برای شبکه های خانگی بسیار مفید دانست.

هنگامی که به کابل مورد استفاده فکر می کنید، به یاد داشته باشید

که برای بسیاری از اتصالات، این اتصال اینترنتی است که کندترین لینک است. حتی پهنای باند فیبر از کابل شبکه لگراند متوسط ​​کندتر خواهد بود.

ضرورت های کابل لگراند

بنابراین اگر فقط برای گشت و گذار در اینترنت باشد، یک کابل لگراند بسیار متوسط ​​کفایت می کند.

زمانی که کابل‌های لگراند بهتر به وجود می‌آیند، زمانی است

که فایل‌ها بین دستگاه‌ها برای پشتیبان‌گیری، پخش ویدیو، پخش بازی‌ها و موارد مشابه منتقل می‌شوند. سرعت کابل های بیشتر به روزتر و بهتر می تواند تغییر ایجاد کند.

برخی از این مشکلات ممکن است زمانی ایجاد شود که از کابل های شبکه های قدیمی استفاده شود.

خیلی از ما انباشته ای از کابل های لگراند را می بینیم که در طول سال ها به دست آورده ایم.

این ها ممکن است از استانداردهای قبلی باشد و ممکن است بر عملکرد تاثیراتی داشته باشد،

نمایندگی فروش کابل شبکه لگراند در خصوص استفاده از کابل به شما کمک زیادی خواهد کرد

اگر کابل با یک روتر جدید همراه باشد، احتمالاً یکی از دسته های جدیدتر است که سریع خواهد بود.

همچنین بخوانید درباره: انواع کابل شبکه لگراند

عملکرد کابل لگراند

تعدادی از دسته های کابل لگراند وجود دارد که می توان آن ها را در تبلیغات مشاهده کرد.

Cat 5, Cat 6, Cat 7 به طور شبکه دسترسی در دسترس هستند, Cat 5 قدیمی ترین استاندارد و Cat 7 جدیدترین دسته کابل و با بالاترین کارایی است.

سازگاری کابل

یکی از خوبی‌های کابل‌های لگراند داشتن  نمایندگی فروش کابل شبکه لگراند است که در سراسر کشور سرویس دهی می کند، کابل های لگراند که قابل تعویض هستند و همچنین با هم سازگار هستند.

تنها مشکل واقعی استفاده از کابل‌های قدیمی‌تر مانند Cat 5 است که از چنین سرعت‌های انتقال سریع اطلاعات پشتیبانی نمی‌کند. می توان کابل Cat 5 را به روتری که دارای آخرین رابط  10G است وصل کرد.

تنها مشکل این است که کابل سرعت انتقال داده را کند می کند. این ممکن است بسته به نوع انتقال فایل مشکل ساز باشد یا نباشد.

طول کابل لگراند

کابل های لگراند دارای طول های استاندارد موجود هستند، در صورتی که امکان ساخت کابل های خود وجود داشته باشد، اکثر مردم مایلند از یکی از کابل های پیش ساخته استفاده می کنند.

کابلها به طور مستقیم در طول های مختلف در دسترس هستند؛ 0.5، 1، 1.5، 2، 5، 10، 20 متر بسیار رایج هستند.

کابل های لگراند بلند به طور قابل قبول در تامین هستند، طول حدود 75 متر نسبتا آسان است. اگر طول‌های متفاوتی مورد نیاز است، بهتر است از نمایندگی فروش کابل شبکه لگراند خرید کنید،

زیرا مجموعه‌های بزرگی را در اختیار دارند و سهامداران مختلف طول کابل‌های مختلف را می‌سازند، که برخی از آن ها کابل لگراند را نسبت به دیگران را انتخاب می‌کنند.

هنگام تعیین طول، مطمئن شوید که کابل به اندازه کافی بلند باشد. معمولاً باید کمی شلی وجود داشته باشد زیرا به نظر می رسد کابل همیشه باید از کوتاه ترین طول های اندازه گیری شده بلندتر باشد.

اما نه آنقدر که طول کابل زیادی مصرف شود. کابل‌های لگراند بلند می‌توانند عالی باشند! گفته می شود که هر طول را می توان به خوبی به هم حلقه کرد و با یک کابل کش محکم کرد.

بدیهی است که هنگام نصب کابل لگراند در خانه به همراه سایر سیم کشی های دائمی، کابل به صورت قرقره خریداری شده

و در صورت نیاز به پریزهای مربوط به خاتمه می باشد، قرقره های کابل لگراند را می توان در قرقره هایی تا 500 متر یا بیشتر خرید کرد.

رنگ کابل لگراند

در حالی که برای بسیاری از برنامه ها، رنگ کابل مهم نیست، در برخی از موارد انتخاب رنگ می تواند بسیار مفید باشد که نمایندگی فروش کابل شبکه لگراند در این رابطه به شما کمک خواهد کرد آنچه که در کابل با هم وجود دارد،

داشتن رنگ های مختلف است که می تواند مفید باشد و این به ردیابی کابل ها و اطمینان از اتصال کابل مناسب به موقعیت مناسب کمک می کند.

این نوع چیزها می توانند در موارد مفید باشند که یک روتر یا سوئیچ بزرگ دارای اتصالات زیادی باشد، یا یک پچ پنل با برخی از توضیحات وجود دارد.

نمایندگی فروش کابل شبکه لگراندنتیجه

مواد کابل لگراند، نه تنها مستقیماً بر قیمت کابل لگراند تأثیر می گذارد، بلکه اساساً بر عملکرد کابل تأثیر می گذارد.

سیم های آلومینیومی با روکش مس و مفتول های مسی (شامل سیم مسی خالص، سیم مسی بدون اکسیژن و سیم مسی لخت) در بازار موجود است.

بزرگترین تفاوت آن ها در خلوص مس است که کیفیت کابل لگراند را تعیین می کند. هرچه مس خالص تر باشد، از دست دادن سیگنال کمتری متحمل خواهید شد.

برای از دست دادن سیگنال کمتر، بهتر است سیم مسی بدون اکسیژن با خلوص مس تا 99.95٪ را انتخاب کنید.

با این حال، اگر فقط می خواهید سیم های کم هزینه ای داشته باشید از نمایندگی فروش کابل شبکه لگراند کمک بگیرید.