مقایسه قیمت کابل شبکه نگزنس و لگراند

کابل شبکه لگراند چیست؟

لگراند بزرگترین و وسیع ترین تجهیزات شبکه ای را تولید می کند و برندی بسیتر معتبر است که کابل شبکه را نیز در انواع متفاوت آن تولید کرده است.مقایسه قیمت کابل شبکه نگزنس و لگراند میتواند راهنمای مفیدی باشد تا با کمک آن بتوانید با توجه به بودجه خود بهترین کابل را خریداری نمایید.

کابل شبکه لگراند دارای انواع بدون شیلد UTP، فویل آلومینیومی FTP و شیلد دار STP و گاهی فویل و شیلد دار SFTP در رنگهای مختلف و با دو نوع جکت PVC و LSZH عرضه می شوند.
کابل لگراند بسیار باکیفیت و از بهترین کابل های موجود در بازار است.
این کابل ها بسیار متنوع هستند و با استانداردهایی چون Cat5 ،Cat6 و Cat7 و در انواع UTP ،STP ،SFTP و … تولید می شوند.

 

 

ویژگی های کابل شبکه لگراند چیست ؟

  • نمونه ای از بهترین و کاربردی ترین کابل های شبکه است.
  • از درجه کیفیت بالایی برخوردار است.
  • در تولید آن تمام استانداردها لحاظ شده است.
  • ضامن انسجام و کارایی سیستم ها می باشد.
  • از مشخصات فیزیکی خاص و استاندارد برخورداند.

قیمت کابل شبکه لگراندمقایسه قیمت کابل شبکه نگزنس و لگراند

این نوع کابل شبکه لگراند دارای فروش بسیار بالایی است بنابراین قیمت کابل شبکه لگراند مناسب است. اما اگر می خواهید این نوع کابل را خریداری کنید باید عامل ها و فاکتورهای مشخصی را بدانید که در قیمت آن نیز تاثیر گذار خواهند بود.

در خرید کابل شبکه لگراند باید به چه نکاتی دقت شود؟

قیمت خرید کابل Cat6 UTP لگراند مناسب است و از پرفروش ترین کابل های شبکه در بازار ایران محسوب می شود.
کابل شبکه Cat6 UTP عنوان پرفروش ترین کابل شبکه در ایران رادارد . با توجه به کیفیت و قیمت کابل شبکه لگراند، ارزش خرید آن بسیار بالاست.

رقیب مستقیم این کابل ، کابل های شبکه دیگر  همچون  نگزنس و لویتون است.
پس در مقایسه قیمت کابل شبکه نگزنس و لگراند ،کابل شبکه لگراند گزینه مناسب تری میباشد.

برند نگزنس

نگزنس شرکت معروف فرانسوی و فعال در حوزه‌ی تولید کابل‌های مسی و فیبر نوری است. کابل‌های تولید شده توسط این شرکت در پروژه‌های زیرساخت بازارهای صنعتی، مانند نفت، کشتی‌سازی و هوانوردی به کار می‌روند. این شرکت در 40 کشور به فعالیت‌های صنعتی مشغول است و بیش از 26000 کارمند در آن مشغول به کار هستند.

کابل LanMark چیست ؟

کابل lanmark نام دسته ای از محصولات کمپانی Nexans است که تجهیزات شبکه چون فیبر نوری و کابل های مسی را تولید می کند. این کابل که با نام کابل شبکه نگزنس هم شهرت دارند، نمونه ای از پرکاربردترین و پراهمیت ترین لوازم سخت افزاری پسیو شبکه می باشند. انواع این کابل های شبکه شامل: Cat6 و Cat7 می باشند که این تقسیم بندی بر حسب نسل تکنولوژی و میزان سرعت به کار رفته در کابل ها می باشد.

روکش این کابل ها دقیقا مانند کابل های شبکه لگراند است. انواع کابل شبکه نگزنس از لحاظ مدل شیلد و نویزپذیری را به دو گروه: UTP و SFTP تقسیم می کنند که گروه اول بدون شیلد هستند و گروه دوم را به شکل شیلددار طراحی می کنند.
کابل های این شرکت مدل های مختلفی دارد:مقایسه قیمت کابل شبکه نگزنس و لگراند

  • Cat5e
  • Cat6
  • Cat6a
  • Cat7
keyboard_arrow_up