پچ کورد 2 متری فیبرنوری SC-SC Simplex Single-Mode

(0 دیدگاه) 0 فروخته شده

59,000 تومان

  • پچ کورد فیبر نوری ، کابلی نوری است که دارای دو کانکتور در دو سر کابل است و سیگنال نوری را بین دو دستگاه انتقال می دهد .
  • ساختار کانکتور : Simplex
  • نوع فیبر: سینگل مد Single-Mode
  • متراژ : 2 متر
پچ کورد 2 متری فیبرنوری SC-SC Simplex Single-Mode

59,000 تومان

افزودن به سبد خرید
حالا خرید کنید

معرفی پچ کورد 2 متری فیبرنوری SC-SC Simplex Single-Mode

شرکت و برند محبوب و معتبر لگراند در حوزه ی تولید انواع مختلف پچ کورد ها و کابل های فیبر نوری بسیار موفق عمل کرده است. یکی از بهترین و مرغوب ترین این محصولات پچ کورد 2 متری فیبرنوری SC-SC Simplex Single-Mode می باشد که دارای دو کانکتور در دو سر کابل است.

پچ کورد 2 متری فیبر نوری SC-SC می تواند سیگنال نوری را بین دو دستگاه انتقال دهد. و همچنین دارای متراژی برابر با 2 متر می باشد.

آراد شبکه

فروشگاه آراد شبکه با بیش از 4 سال سابقه کاری، یکی از موفق ترین فروشگاه های حضوری و اینترنتی در زمینه ی فروش کابل دوربین و شبکه و تجهیزات می باشد.

این مجموعه به عنوان یک تامین کننده و توزیع کننده با داشتن ارتباطات و همکاری با واردکنندگان کابل های با کیفیت و داشتن استانداردهای ملی و بین المللی و عرضه ی کالاهای با کیفیت و قیمت های رقابتی طی 4 سال متوالی اعتماد مشتریان عزیز خود را جلب کرده و نیاز آنان را در اسرع وقت بر طرف ساخته است. شما عزیزان جهت راهنمایی در خرید می توانید از متخصصین این مجموعه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تمامی محصولات این مجموعه دارای ضمانت بوده و در صورت نارضایتی امکان مرجوعی آن تا یک هفته پس از خرید وجود خواهد داشت.

نوع محصول

پچ کورد

برند

لگراند

نوع کانکتور ها

SC-SC

ساختار کانکتور

Simplex

نوع فیبر نوری

سینگل مد Single-Mode

متراژ

2 متر

جنس روکش کابل

PVC

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد 2 متری فیبرنوری SC-SC Simplex Single-Mode”
Review now to get coupon!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =