پچ کورد 2 متری فیبر نوری LC-LC Duplex multi-mode

تماس بگیرید

  • پچ کورد فیبر نوری ، کابلی نوری است که دارای دو کانکتور در دو سر کابل است و سیگنال نوری را بین دو دستگاه انتقال می دهد .
  • این محصول پچ کورد Lc-Lc MultiMode Duplex است .
  • متراژ : 2 متر

توضیحات

معرفی پچ کورد 2 متری فیبر نوری LC-LC Duplex multi-mode

شرکت و برند محبوب و معتبر لگراند در حوزه ی تولید انواع مختلف پچ کورد ها و کابل های فیبر نوری بسیار موفق عمل کرده است. یکی از بهترین و مرغوب ترین این محصولات پچ کورد 2 متری فیبر نوری LC-LC Duplex multi-mode می باشد که دارای دو کانکتور در دو سر کابل است.

پچ کورد 2 متری فیبر نوری LC-LC می تواند سیگنال نوری را بین دو دستگاه انتقال دهد. و همچنین دارای متراژی برابر با 2 متر می باشد.

آراد شبکه

فروشگاه آراد شبکه با بیش از 4 سال سابقه کاری، یکی از موفق ترین فروشگاه های حضوری و اینترنتی در زمینه ی فروش کابل دوربین و شبکه و تجهیزات می باشد.

این مجموعه به عنوان یک تامین کننده و توزیع کننده با داشتن ارتباطات و همکاری با واردکنندگان کابل های با کیفیت و داشتن استانداردهای ملی و بین المللی و عرضه ی کالاهای با کیفیت و قیمت های رقابتی طی 4 سال متوالی اعتماد مشتریان عزیز خود را جلب کرده و نیاز آنان را در اسرع وقت بر طرف ساخته است. شما عزیزان جهت راهنمایی در خرید می توانید از متخصصین این مجموعه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تمامی محصولات این مجموعه دارای ضمانت بوده و در صورت نارضایتی امکان مرجوعی آن تا یک هفته پس از خرید وجود خواهد داشت.

توضیحات تکمیلی

نوع محصول

پچ کورد

برند

لگراند

نوع پچ کورد

Duplex

نوع فیبر نوری

MultiMode

متراژ

2 متر

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد 2 متری فیبر نوری LC-LC Duplex multi-mode”
Review now to get coupon!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.