پچ کورد 5 متری فیبر نوری SC-LC Simplex single-mode

آماده ارسال
حداکثر تا یک روز ارسال میشود.
  • پچ کورد فیبر نوری ، کابلی نوری است که دارای دو کانکتور در دو سر کابل است و سیگنال نوری را بین دو دستگاه انتقال می دهد .
  • این محصول پچ کورد SC-Lc سینگل مود سیپلکس  است .
  • متراژ : 5 متر

تماس بگیرید

توضیحات

معرفی پچ کورد 5 متری فیبر نوری SC-LC Simplex single-mode

شرکت و برند محبوب و معتبر لگراند در حوزه ی تولید انواع مختلف پچ کورد ها و کابل های فیبر نوری بسیار موفق عمل کرده است. یکی از بهترین و مرغوب ترین این محصولات پچ کورد 5متری فیبر نوری SC-LC Simplex single-mode می باشد که دارای دو کانکتور در دو سر کابل است.

پچ کورد 5متری فیبر نوری SC-LC Simplex single-mode می تواند سیگنال نوری را بین دو دستگاه انتقال دهد. و همچنین دارای متراژی برابر با 5 متر می باشد.

آراد شبکه

فروشگاه آراد شبکه از سال 93، یکی از موفق ترین فروشگاه های حضوری و اینترنتی در زمینه ی فروش کابل دوربین و شبکه و تجهیزات می باشد.

این مجموعه به عنوان یک تامین کننده و توزیع کننده با داشتن ارتباطات و همکاری با واردکنندگان کابل های با کیفیت و داشتن استانداردهای ملی و بین المللی و عرضه ی کالاهای با کیفیت و قیمت های رقابتی طی سال های متوالی اعتماد مشتریان عزیز خود را جلب کرده و نیاز آنان را در اسرع وقت بر طرف ساخته است. شما عزیزان جهت راهنمایی در خرید می توانید از متخصصین این مجموعه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تمامی محصولات این مجموعه دارای ضمانت بوده و در صورت نارضایتی امکان مرجوعی آن تا یک هفته پس از خرید وجود خواهد داشت.

توضیحات تکمیلی

نوع محصول

پچ کورد

برند

لگراند

نوع پچ کورد

سیپلکس

نوع فیبر نوری

سینگل مود

متراژ

5 متر

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد 5 متری فیبر نوری SC-LC Simplex single-mode”
Review now to get coupon!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

keyboard_arrow_up