پیگتل 1.5 متری فیبرنوری 50-125 SC Multimode

تماس بگیرید

  • نوع کانکتور ها: SC
  • نوع فیبر نوری: مالتی مد Multimode 50/125
  • تعداد کور: یک کور
  • نوع پالیش: APC, PC, UPC

 

توضیحات

معرفی پیگتل 1.5 متری فیبرنوری 50-125 SC Multimode

پیگتل 1.5 متری فیبرنوری 50-125 SC Multimode یکی از ابزار تجهیزات شبکه می باشد. این محصول یک رشته ی کابل نوری بوده که دارای متراژ های مختلف می باشد که در یک سر کابل کانکتور SC قرار داشته و سر دیگر آن خالی می باشد.  این انتها فیوژن شده و یا با کریمپ فلزی با تار دیگر از کابل دیگر اتصال پیدا می کند.

این محصول فیبری از نوع مالتی مد Multimode 50/125 را داراست و یک کور می باشد.

آراد شبکه

فروشگاه آراد شبکه با بیش از 4 سال سابقه کاری، یکی از موفق ترین فروشگاه های حضوری و اینترنتی در زمینه ی فروش کابل دوربین و شبکه و تجهیزات می باشد.

این مجموعه به عنوان یک تامین کننده و توزیع کننده با داشتن ارتباطات و همکاری با واردکنندگان کابل های با کیفیت و داشتن استانداردهای ملی و بین المللی و عرضه ی کالاهای با کیفیت و قیمت های رقابتی طی 4 سال متوالی اعتماد مشتریان عزیز خود را جلب کرده و نیاز آنان را در اسرع وقت بر طرف ساخته است. شما عزیزان جهت راهنمایی در خرید می توانید از متخصصین این مجموعه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تمامی محصولات این مجموعه دارای ضمانت بوده و در صورت نارضایتی امکان مرجوعی آن تا یک هفته پس از خرید وجود خواهد داشت.

توضیحات تکمیلی

نوع محصول

پیگتل

برند

China Iran

نوع کانکتور ها

SC

نوع فیبر نوری

مالتی مد Multimode 50/125

تعداد کور

1 کور

نوع پالیش

APC, PC, UPC

نوع روکش

LSZH, PVC

طول

1.5m

نوع بافر

LOOS TUBE

افت اتصال

کمتر از 0.3dB

افت برگشت

بیش از 50dB

طول موج

1310nm, 1550nm

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پیگتل 1.5 متری فیبرنوری 50-125 SC Multimode”
Review now to get coupon!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.