کابل شبکه اوت دور

بررسی کابل شبکه اوت دور Outdoor

کابل ها رسانه‌ای هستند که داده‌ها در آن جریان دارند و در شبکه اطلاعات را از دستگاهی به دستگاه دیگری منتقل می کنند.

کابل های ارتباطی شبکه انواع مختلفی دارند و انتخاب نوع مناسب کابل شبکه کاملا بستگی به ساختار و توپولوژی و معماری سیستم دارد. مثل اینکه بزرگی شبکه چقدر است، چه پروتکلی استفاده می‌شود و چه توپولوژی دارد

کابل شبکه یکی از مهم ترین اجزایی است که در شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. کابل شبکه به عنوان یک قطعه یا وسیله برای راه اندازی شبکه به حالت پسیو قابل استفاده است. و می تواند ویژگی ارتباطی با خود را نیز با حالت پسیو داشته باشد. تنها شناخت ویژگی های ظاهری کابل شبکه از نوع اوت دور outdoor مهم جلوه می کند.

 

کابل شبکه اوت دور

کابلی است که ویژگی روکش و پوشش آن بیشتر مورد توجه قرار دارد و سعی می شود تا پوشش آن به عنوان قابلیت اصلی کابل شبکه معرفی گردد. از آن جا که کابل دارای دو یا چند سیم است و این سیم باید از نوع هادی الکتریکی باشد باید با روکشی خاص از آن محافظت شود تا بتوان بدون تداخلات نویز یا برق انتقال داده را در شبکه به انجام رساند.

کابل شبکه اوت دور

 

پیشنهاد میشود برای آشنایی بیشتر با انواع کابل شبکه مقاله ای را که در این حیطه برایتان جمع آوری کردیم را مطالعه کنید.

 

ویژگی های کابل شبکه اوت دور

در حال حاضر در این کابل از بهترین عایق به نام PVC استفاده می شود. و PVC نیز خود قابلیت های پلی وینیل کلراید را پشتیبانی می کند می تواند بسیار مؤثر در شبکه باشد و از تداخلات مختلف نویز و برق ممانعت نماید.

جهت انعطاف پذیری بیشتر کابل شبکه اوت دور سعی می شود تا میزان درجه حرارت را نیز مورد کنترل قرار داد. و آن را به عنوان یک عایق غیر قابل اشتعال معرفی نمود. این ویژگی یکی از بهترین ویژگی های ان معرفی می شود.

برای کابل اوت دور یک عیب بسیار مهم می توان نام برد که مربوط به حرارت های زیر صفر است که برای عملیات های کابل کشی از آن استفاده می شود، جالب است بدانید ویژگی های بسیار خوب این محصول در مقابله با نویز تا 90 درصد بیشتر از سایر کابل ها انجام می شود.

 

خرید 

برای ارتباط با بخش فروش، مشاوره و خرید کابل شبکه اوت دور outdoor می توانید با کارشناسان آراد شبکه در تماس باشید. تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید.

 

keyboard_arrow_up